ŠVENTINIS MENIU
Kaip ir kiekvienais metais norime Jus nudžiuginti paruoštais kepti mėsos pusgaminiais. Jums nereikės sukti galvos ką ir kaip gaminti – mes viskuo pasirūpinome. Jums tereikės įdėti į orkaitę ir laukti kada galėsite skanauti. Kruopščiai rinkome receptus, testavome ir ieškojome geriausių skonių. Meniu sukūrė restorano Protėviai šefas Dominykas Kupčinskas.
Kviečiame iš anksto užsakyti ir atsiimti užsakymą iš Jums patogios Mėsos broliai parduotuvės.
Šventinio meniu užklausa
Žemiau matysite kokius patiekalus siūlome šventiniam stalui
Kūčioms ir Kalėdoms užsakymų nebepriimame. Priimame užsakymus Naujiems metams
Obuoliais ir slyvomis įdaryta antis
Šventinio stalo klasika. Gausiai ir gardžiai prieskoniuose marinuota antis įdaryta salsvu slyvų įdaru kartu su obuoliais. Vienos anties svoris apie 2-2,2 kg.
16,9 EUR / 1 kg
Kalėdiniuose prieskoniuose marinuota anties krūtinėlė
Kruopščiai rinkome ir paruošėme specialų Kalėdinį prieskonių mišinį ir juo išmarinavome anties krūtinėlę. Krūtinėlę bus lengva paruošti, ji nepaliks abejingų antienos mėgėjų. Vienos krūtinėlės svoris apie 0,2-0,3 kg.
36,9 EUR / 1 kg
Vištienos suktinis
Išvaizdus ir skoniu turtingas vištienos suktinis. Įdarui unikalų skonį suteikia abrikosai ir šiek tiek citrinos žievelės. Šio suktinio užteks pavalgyti visai šeimai. Jo svoris apie 1,6 kg.
19,9 EUR / 1 kg
Marinuota ėriuko koja
Ėriuko koja marinuojama mūsų kurtame marinate gausiame skirtingais ingredientais. Ėriuko kojos užteks visai šeimai, jos svoris apie 2-2,5 kg.
29,9 EUR / 1 kg
Marinuota ėriuko karkutė
Ieškantiems išskirtinio skonio. Ėriuko kulninė marinuojama mūsų pačių ruoštame marinate kurį sudaro net 13 skirtingų ingredientų. Vienos karkutės svoris apie 0,4-0,6 kg.
29,9 EUR / 1 kg
Kiaulienos nugarinė įdaryta chorizo
Sotus ir konkretus vyniotinis. Kiaulienos nugarinė įdaryta špinatais ir chorizo dešrele. Užteks visai šeimai. Produkto svoris apie 2-2,2 kg.
17,9 EUR / 1 kg
Kiaulienos vyniotinis Porchetta
Šis vyniotinis per eilę metų jau pamėgtas mūsų ištikimų pirkėjų. Gausiai prieskoniais pabarstyta kiaulienos šoninė susukta ir surišta, paruošta kepimui. Produkto svoris apie 1-2,5 kg.
17,9 EUR / 1 kg
Jautienos Velingtonas
Vienu iš sunkiausių receptų tituluojamas Velingtonas gali būti patiektas be didesnio vargo - tereikės iškepti orkaitėje ir džiaugtis švente. Paruoštas kepimui Velingtonas įdarytas grybų Duxel, Serrano kumpiu ir apvyniotas sviestine mūsų gamybos tešla. 1 vnt svoris apie 0,3-1 kg.
49,9 EUR / 1 kg
Virtas Jaučio liežuvis
Gerai žinoma klasika ir stalo pasididžiavimas ieškantiems ypatingo skonio. Jaučio liežuvis marinuotas mūsų ypatinguose atrinktuose prieskoniuose. 1 vnt svoris apie 1,6 kg.
26,9 EUR / 1 kg
Jautienos Flank suktinis įdarytas pelėsiniu sūriu ir svogūnų Chutney
Marinuotam jautienos Flank’ui išskirtinį skonį suteikia pelėsinis sūris, duetą dar papildo mūsų gamybos svogūnų Chutney ir gauname tobulą kombinaciją skaniam patiekalui. Produkto svoris apie 1,3 kg.
34,9 EUR / 1 kg
Jautienos Flank įdarytas feta, saulėje džiovintais pomidorais ir saliamiu
Norintiems kitaip nei visada patiks jautienos Flank’as įdarytas saulėje džiovintais pomidorais, feta sūriu ir saliamiu kuris suteiks lengvo aitrumo. Produkto užteks didesnei kompanijai pavalgyti, 1 vnt svoris apie 1,5 kg.
34,9 EUR / 1 kg